Aktuální informace

BSAuto – aktuální informace

VIP Servisní program - nyní pro každého


Opel Průhonice


GRANDLAND HYBRID

První vůz GRANDLAND HYBRID4 si převzal v naší firmě náš dlouholetý klient Doc. MUDr. Luboš Hradira CSc. Pan doktor Hrazdira je respektovaná osobnost nejen tělovýchovného lékařství, ale také řidičem s vysokými nároky. U příležitosti převzetí jeho nového vozidla nám odpověděl na několik otázek.

Jaký je Váš vztah ke značce OPEL? 

Vztah ke značce OPEL je velmi vřelý. Kdysi jsem viděl prototyp OPEL ZAFIRA a natolik mne uchvátil, že jsem tomuto typu vozidla podlehl. Následovalo několik modelů v řadě. Bohužel se Zafira ve své podobě a duchu přestala vyrábět, proto jsem začal zvažovat alternativu.

Co Vás přivedlo k výběru modelu GRANDLAND X s Plug-in hybridním pohonem? 

Měl jsem možnost vyzkoušet již dříve OPEL AMPERA a jeho kombinace elektřina - benzín mne již tehdy zaujala. Nyní ji nabídl OPEL GRANDLAND X. Myšlenka jezdit po městě bez emisí a na dlouhou cestu mít jako alternativu benzínový motor mě k plug-in hybridu přitáhla.

Jaké jsou Vaše první zkušenosti s používáním vozu stran jeho výkonu, provozních vlastností či praktičnosti? 

Jízda v novém voze je dynamická, příjemná a jeho jízdní vlastnosti mi zcela vyhovují. Oproti Zafiře však musím oželet pocit velkého prostoru, jak ve vozidle, tak v zavazadlovém prostoru. Stejně tak Zafira - dle mého pocitu měla vyladěnější interiér. Předpokládám, že přijdou situace, kdy v horším terénu či počasí využiji náhon na obě nápravy, což bohužel Zafira neumožňovala.

Děkuje za Vaše odpovědi a přejeme mnoho šťastných a také "bezemisních" km s novým vozem.

BSAuto

 

 

 

 

 


Sezónní prohlídka vozidla. Již za 399 Kč.

PROHLÍDKA PŘED DOVOLENOU ZA 99KČ


Autopůjčovna Opel